Megi Gelinlik Facebook  Megi Gelinlik instagram Megi Gelinlik Foursquare  Megi Gelinlik Twitter  Megi Gelinlik
Megi Gelinlik Facebook Enmegien instagram enmegien Foursquare enmegien Twitter enmegien

 

 Bölgenin parlayan yıldızı Osmaniye’de en büyük mağazasıyla fark yaratıyor…

 

Akdeniz ve Güneydoğu’nun en büyük düğün alışveriş merkezi MEGi Gelinlik 2 katlı modern mağazasıyla sadece Osmaniyelilere değil bölgeye hizmet veriyor.

Osmaniye’de 2 katlı toplam 2. 500 metrekare alana sahip düğün alışveriş merkezinde damatlık ve gelinliklerde A’dan Z’ye her şeyin bulunduğunu ifade eden MEGİ Gelinlik Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Altınbaş, 30 yıllık tecrübe ve deneyimlerini daha profesyonel sunabilmek için bol çeşit ve seçenekle Osmaniye’ye yakışır bir mağaza açtıklarını belirtti.

Osmaniyelilerin gelinlik, damatlık ve abiye almak için Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş ve ya Hatay’a gitmek zorunda kaldığını söyleyen Altınbaş, açmış oldukları görkemli mağazaları sonrasında bu durumun değiştiğini ve şimdi çevre illerden kına ve düğün alış verişi için mağazalarını tercih eden müşterilerinin olduğunu açıkladı.

 Gençlerin rüyalarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Altınbaş, özel olarak tasarladıkları ürünlerle gelin ve damatların hayatlarında bir kez yaşayacakları bu özel günlerinin kusursuz olması için özenle çalıştıklarını ifade etti. Kilo sorunu olsun ve ya olmasın tüm gelin adaylarının mağazalarında bedenine uygun gelinlik ve abiye bulabileceklerini söyledi. MEGİ Gelinlik ’in başarı sırrını Altınbaş, işimize gösterdiğimiz titizlik, müşteriye gösterdiğimiz güler yüz ve sağlamış olduğumuz güven duygusuna kalite ve uygun fiyat da eklenince müşterilerimizin tercih ettiği mağaza olmayı başardık, sözleriyle açıkladı.

Gelin ve damat adaylarının alışveriş yaparken rahat olmaları açısından mağaza içerisinde 6 adet defile salonu oluşturduklarını belirten Süleyman Altınbaş, bu nedenle evlenecek çiftlerin ilk adresi olmayı başardıklarını belirtti.  Altınbaş düğün adına gelinlik, damatlık, abiye çeşitleri, kına gecesi özel ve yöresel giysilerin yanı sıra ayakkabı, çanta ve takı çeşitlerin bir arada bulunduğu MEGİ Gelinlik’in çevre illerde şubesini açarak yeni iş imkanları oluşturmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi..

 

 

‘MEGİ’ ile Gelinliğiniz ‘En iyisi’ Olsun... 

 

Osmaniye’de kozmetikle başlayıp, tekstil, triko, sonrasında farklı çeşit ve tasarımları ile gelinlik alanında hizmet veren ‘MEGİ Gelinlik’ kentin gözdesi olmaya devam ediyor.

Atatürk caddesinde büyük mağaza  MEGİ Gelinlik  Genel Müdürü Süleyman Altınbaş, “Osmaniye, hep daha iyisini hak eden ve gelişmeye açık bir kentimiz.  

Biz de kendi bildiğimiz işle Osmaniye halkının beklentileri doğrultusunda kente zenginlik katmaya çalışıyoruz ve bu çabalarımız hep devam edecek” dedi.

Kişiye özel modeller tasarladıklarını söyleyen Altınbaş, “Tek isteğimiz, buraya gelen müşterilerin yüzünü güldürmek. Biz bunu;en güzel, en kaliteli ve en ucuza ürün satarak gerçekleştiriyoruz. En iyi markalarla uygun fiyata hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini esas amaç olarak belirlemek, bizi başarıya taşıdı.

Gelinlik satmanın çok ötesinde, müşteriye, kendisine en çok yakışanı bulması açısından da danışmanlık yapıyoruz aslında. 18 kişilik profesyonel ekibimizle işimizde, yenilikleri de takip ederek, hep en iyi olmaya çalışıyoruz. 

Söz merasiminden, düğün tören anınıza kadar, gelinlik ve damatlıklarımızla, çiftlerin yanındayız” diye konuştu.

6 showroom, 3 tane de VIP salonu bulunan MEGİ Gelinlik, hedefinin üzerine çıkarak, Osmaniye dışından da müşteri kazanan ve tercih edilen bir mağaza olarak evlenecek çiftleri ağırlamaya devam ediyor.

 

                                                                                                                           SINCE 1985

      Copyright © 2011- 2017 MEGİ Gelinlik. Tüm hakları saklıdır.                              Megi Gelinlik

Adana Web Tasarım & İnternet Hizmetleri